Serwis sprzętu komputerowego

 

  • maksymalizacja wykorzystania zasobów
  • prowadzenie rejestru posiadanego sprzętu
  • rozbudowa
  • doradztwo przy wyborze nowych urządzeń
  • serwis sprzętu
  • reprezentacja przed serwisami zewnętrznymi   

 

Wykorzystaj to, co masz

Zanim podejmiesz decyzję o zakupie nowego sprzętu, warto przeanalizować możliwość wykorzystania posiadanych zasobów.

Nasze doświadczenie w tego typu sytuacjach pozwala na faktyczne rozpatrzenie za i przeciw, biorąc pod uwagę nie tylko to, ile klienci zaoszczędzą w momencie zakupu, ale również komfort użytkowników - co przekłada się na efektywność pracy. Dodatkowo próbujemy przewidywać ewentualne problemy.


Rozbudowa istniejącego sprzętu


Czasami wymiana jedynie wybranych części komputera pozwala znacznie zaoszczędzić pieniądze, dodatkowo zachowując licencję na posiadane oprogramowanie i oczywiście wykorzystywać nadal posiadany sprzęt.


Rejestr sprzętu


W ramach współpracy z naszymi klientami prowadzimy rejestr sprzętu komputerowego i urządzeń zewnętrznych - sprzęt informatyczny przyporządkowany poszczególnym użytkownikom jest oznaczony i opisany tak, by umożliwić wygodną analizę stanu faktycznego firmy.

Skład sprzętowy jednostek oraz oprogramowanie zainstalowane na poszczególnych komputerach pozwala kontrolować legalność oprogramowania, rozpoznawać potrzeby dostyczące rozbudowy komputerów i aktualizacji programów.

 

Doradztwo w zakresie doboru sprzętu

Wspieramy klientów w podejmowaniu decyzji dotyczącej rozbudowy infrastruktury informatycznej firmy - jesteśmy na bieżąco z nowościami, śledzimy zmiany. To nasza praca oraz pasja.

Doradzamy klientom w kwestii rodzaju sprzętu komputerowego oraz urządzeń peryferyjnych - zgodnie z przedstawionymi wymaganiami i sposobem, w jaki dany sprzęt będzie wykorzystywany bierzemy pod uwagę zarówno kwestie techniczne, wydajnościowe jak i ekonomiczne.

Wybieramy sprzęt markowy firm takich jak DELL, HP, Compaq, Toshiba, Acer, Asus, Sony, Apple - posiadamy również doświadczenie w składaniu komputerów z części.

POGOTOWIE KOMPUTEROWE

 

 tel.: 517 376 985

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.