Wdrażanie i serwis oprogramowania
 

  • instalacje
  • wdrożenia
  • uaktualnienia
  • utrzymanie
  • wsparcie w wykorzystaniu możliwości
  • doradztwo podczas wyboru oprogramowania   

 

Pełne wsparcie dla używanych systemów

Realizujemy kompleksowe wsparcie najważniejszych systemów operacyjnych obecnych na rynku

Aktualizacje

Dokonujemy instalacji aktualizacji oprogramowania, dbając o wykonanie kopii zapasowej i zabezpieczając się przed ewentualnymi potencjalnymi problemami - w przypadku konieczności udziału firmy trzeciej pośredniczymy w kontakcie z naszym klientem.

Optymalizacja wykorzystania posiadanych zasobów 

Dążymy do optymalnego wykorzystania posiadanego oprogramowania - właściwe rozpoznanie potrzeb, odnalezienie i opisanie funkcji i rozpowszechnienie informacji o nich wśród użytkowników pozwala na efektywniejszą, szybszą i przyjemniejszą pracę.

Doradztwo w wyborze oprogramowania

W przypadku konieczności zakupu oprogramowania występujemy w roli doradców od strony informatycznej tak, by dokonany zakup spełniał nie tylko wymagania użytkowników, ale też działał optymalnie na posiadanym sprzęcie, był odpowiednio zabezpieczony i serwisowany.

Szkolenia użytkowników

Wykonujemy samodzielne szkolenia personelu dotyczące wykorzystania oprogramowania, bądź znajdujemy zewnętrzne szkolenia aby umożliwić pełne wykorzystanie możliwości, które dane oprogramowanie daje.
W przypadku firm wieloosobowych istnieje możliwość zorganizowania szkolenia na miejscu, wykorzystywane jest wtedy środowisko pracy, w której standardowo znajdują się pracownicy - w takim przypadku zabezpieczamy wszelkie kwestie techniczne dotyczące przygotowania np. baz testowych, sprzętu komputerowego.

POGOTOWIE KOMPUTEROWE

 

 tel.: 517 376 985

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.